חזרו אליי

ניהול תיק השקעות בוידאה בדרך נוחה ופשוטה

כאשר אתם מנהלים תיק השקעות בוידאה - השליטה נותרת בידיים שלכם!

ריכזנו פה מספר דברים שנראה לנו חשוב לדעת:

1. אנחנו פה בשבילכם

אפשר למצוא באתר תשובות לשאלות נפוצות, אבל אם לא מצאתם את התשובה לשאלה שלכם או אם חשוב לכם לדבר איתנו - מנהלי התיקים שלנו זמינים עבורכם. ניתן ליצור קשר בטלפון 5573* או במייל או להשאיר לנו פרטים בטופס "יצירת קשר" דרך האתר ואנחנו נחזור אליכם.

2. כל המידע על התיק שלכם שקוף וזמין עבורכם

אפשר לצפות במידע על התיק מכל מקום ובכל זמן, דרך האזור האישי באתר או דרך האפליקציה. בין היתר, אפשר לראות מהו שווי התיק, הרכב התיק, פירוט התנועות שבוצעו בתיק, שיעור דמי הניהול, כמה הכסף שלכם עשה על פי תקופות שונות, ועוד. אפשר לבחור איך לקבל את הדוחות התקופתיים על הנעשה בתיק שלכם - בדואר אלקטרוני או בדואר ישראל. ניתן לשנות את הבחירה בכל עת תחת "פרטים אישיים" בתפריט באזור האישי.

3. תמיד אפשר לבצע שינויים

תיקי ההשקעות נבנים בהתאמה אישית על פי המענה שלכם לשאלון. אבל, תמיד יתכן שיחולו שינויים בצרכים ובהעדפות שלכם. זכרו שיש לכם אפשרות לבצע שינויים בקלות ובפשטות באופן עצמאי דרך האתר:

עדכון מדיניות ההשקעה

יתכן שחלו למשל שינויים בתקופת ההשקעה המבוקשת או במידת הסובלנות שלכם לקחת סיכון. תהיה הסיבה אשר תהיה, תמיד אפשר לעדכן את מדיניות ההשקעה דרך האזור האישי באתר או באפליקציה, דרך לשונית "עדכון מדיניות השקעה" בתפריט.

הפקדות ומשיכות

ניתן להפקיד כסף נוסף לחשבון או למשוך חלק מהכסף בכל עת, כל עוד שווי התיק לא יורד מ- 50,000 ש"ח. עבור הפקדת כסף נוסף - כל שיש לעשות הוא לבצע העברה לחשבון המנוהל שלכם ואנחנו נפעל בחשבון בהתאם למדיניות ההשקעה שהגדרתם לנו. במקרה של משיכה, יש לשלוח לנו הודעה דרך האזור האישי ואנו נפעל למכירת הסכום המבוקש מתוך תיק ההשקעות. לאחר שהכסף יהיה בחשבון העו"ש, יש לתת הוראה לבנק בו מתנהל חשבונך להעביר את הכסף.

עדכון שותפים

ניתן תמיד להוסיף או לגרוע שותפים מהתיק, אבל חשוב שהרכב השותפים בתיק ההשקעות יהיה זהה להרכב בחשבון המנוהל בבנק. לצירוף שותפים - יש לבחור בלשונית "ניהול שותפים" בתפריט באזור האישי באתר או באפליקציה. חשוב רק לזכור שצירוף השותפים בפועל יתבצע רק לאחר עדכון פרטי השותפים בחשבון הבנק המנוהל.

עדכון פרטים אישיים

באם חל שינוי (למשל בכתובת או מספר טלפון) ניתן לעדכן דרך האזור האישי תחת "פרטים אישיים" בתפריט.

4. ידע הוא כח

אנחנו אוהבים לשתף בידע שלנו בתחום ההשקעות. אפשר למצוא במרכז הידע שלנו באתר מגוון כתבות ומאמרים ממיטב המומחים בתחום במגוון נושאים. רוצים להבין יותר על קרנות נאמנות – איזה סוגים של קרנות נאמנות קיימים? אולי דווקא מעניין אתכם מה זה פיזור השקעות ולמה זה כל כך חשוב בבניית תיק ההשקעות? שמעתם את המונח השקעה פסיבית ולא בדיוק הבנתם מה זה אומר? רוצים לדעת איך אפשר להתמודד עם ירידות בשוק ההון? כל זאת ועוד הרבה – תוכלו למצוא במרכז הידע שלנו. כמו כן, אחת לתקופה אנחנו מכינים סקירה תקופתית על הנעשה בשוק ושולחים לכל מי שנרשם לקבלת עדכונים. תמיד אפשר להירשם דרך האזור האישי באתר או באפליקציה תחת לשונית "מגזין השקעות".
עכשיו כל שנותר לכם הוא להתפנות לעיסוקים שלכם ולהשאיר לנו את העבודה הקשה.


רוצה לגלות איך נראה תיק ההשקעות שמתאים בדיוק לך?
רק 8 שאלות פשוטות, והצעה לתיק השקעות אצלך בלי שום התחייבות

לשאלון >>